O mně

Jsem certifikovaná výživová poradkyně a EFT terapeutka s celostním zaměřením v oblasti léčby a prevence chronických zdravotních potíží.
Pomáhám především ženám  s atopickým ekzémem, různými autoimunitními onemocněními, ale i s depresemi, poruchami příjmu potravy a spoustou dalších fyzických i psychických problémů.
Podle mého názoru spolu totiž všechny naše fyzické i psychické problémy souvisí. V našem těle je vše propojené a zároveň je naše tělo propojené i s naší myslí a navzájem se ovlivňují, proto je potřeba se léčit celostně.

Mé vlastní zdravotní obtíže a nemožnost najít řešení a vyléčit je skrze tradiční medicínu mě po mnoha slepých uličkách zavedly k tomu, že jsem se postupně začala zajímat právě o celostní přístup, funkční medicínu a výživu, EFT a energetickou psychologii, ale i osobní rozvoj nejdříve z osobního hlediska, a postupně jsem začala zjišťovat, že bych své poznatky a zkušenosti chtěla sdílet s dalšími ženami a pomáhat jim na jejich cestě k uzdravení. Proto mě tato problematika začala víc a víc zajímat také z hlediska profesionálního.

V roce 2017 jsem tudíž absolovovala kurz výživového poradenství a nadále se vzdělávám v celostní a funkční výživě, jednak skrze občasnou spolupráci s Institutem funkční medicíny a výživy, online skrze kurz ‚Advanced Functional Nutrition Program‘ a také samostudiem z mezinárodních i českých zdrojů. Z vlastní zkušenosti také dobře vím, že abychom se uzdravili, nestačí změnit jen jídelníček a začít sportovat, ale je potřeba se zaměřit také na svůj způsob života, prostředí, ve kterém žijeme a především na své myšlení a přístup k životu a sama k sobě.

Abychom se zbavili svých zdravotních potíží, různých nepříjemných příznaků anebo zlepšili to, jak se ve svém těle cítíme, musíme se zaměřit také na naši psychiku a odstranit emocionální bloky a staré vzorce myšlení, které jsme si vytvořili a uložili hluboko ve svém podvědomí, a které často zamezují zlepšení našeho zdravotního stavu i naší psychiky.

Úžasná technika, zvaná EFT (z anglického emotional freedom techniques neboli technika emocionální svobody), se zaměřuje právě na odstraňování těchto emocionálních bloků a podvědomých vzorců myšlení. Samotné mi opravdu velmi pomohla, víceméně mi změnila život, proto jsem v roce 2018 absolovovala certifikované kurzy EFT a energetické psychologie a navazující kurz Praktik kvantové léčby. Dnes ve své praxi kombinuji celostní a výživové poradenství právě s EFT terapií a dalšími efektivními energetickými a kvantovými praktikami, které mám sama na sobě i na svých klientkách vyzkoušené.

Více o mé cestě se můžete dočíst v článku Můj příběh.

Pokud jste připravené svůj život změnit, nespoléhat už se na plané sliby lékařů, léků, zázračných přípravků a zaručených diet, které nikam nevedou, ozvěte se mi a společně najdeme nejlepší individualizované řešení právě pro vás!

Kontaktovat