Poradenství

Kontaktujte mě ještě dnes a domluvte si patnáctiminutovou telefonickou konzultaci zdarma. 

Moc mě těší, že se zajímáte o spolupráci se mnou! Nabízím celostní poradenství a koučink v oblasti prevence a léčby chronických nemocí a zdravého životního stylu v kombinaci s EFT terapií (ceník viz níže).

Opírám se přitom nejen o své vzdělání v oblasti výživového poradenství, funkční výživy, EFT terapie, energetické psychologie a kvantové léčby, o své osobní zkušenosti s chronickými zdravotními potížemi a jejich celostní léčbou, ale také o své vědomosti v oblasti osobního rozvoje, celostního přístupu a funkční medicíny a výživy, nabyté studiem českých i zahraničních zdrojů.

Jak si můžete přečíst v sekci O mně nebo v článku Můj příběh,  sama jsem od dětství trpěla atopickým ekzémem a v dospělosti jsem si prošla také nesčetnými dalšími zdravotními a psychickými problémy, včetně mentální bulimie, depresí, chronického únavového syndromu, zánětlivých trávicích obtíží, potravinových intolerancí a snížené funkce štítné žlázy. Vyzkoušela jsem toho opravdu hodně, ale až celostní přístup, konkrétně kombinace funkční medicíny a výživy, EFT terapie, kvantové léčby a každodenní práce na sobě v rámci osobního rozvoje (jóga, meditace, praktikování vděčnosti, mindfulness/uvědomění atd.) mi velmi pomohly jak v léčbě ekzému, tak i dalších chronických zdravotních potíží.

Dnes mohu říct, že ekzém mám už jen minimálně, trávicí obtíže vymizely a má štítná žláza funguje tak jak má. Toho všeho jsem dosáhla bez pomoci lékařů a léků, pouze změnou jídelníčku, svého životního stylu, vztahu k sobě a ke světu a přeprogramováním svých podvědomých vzorců chování a myšlení pomocí EFT.

O své osobní zkušenosti se teď mohu při práci s klienty opřít. Vím ale, že jsme každý jiný a při sestavování jídelníčků, doporučení klientům i EFT terapii používám individualizovaný přístup a přizpůsobuji se jejich osobním preferencím a potřebám.

Z vlastní zkušenosti vím, že kombinace změny jídelníčku a životního stylu s EFT je velmi účinná. Vhodnou stravou můžete uzdravit své střevo a tělo, EFT vám zase pomůže jednak odstranit emocionální bloky v těle, které často vedou ke vzniku nemocí nebo naopak brání v uzdravení a jednak přeprogramovat vaše podvědomé vzorce myšlení a chování, abyste se už dále nemotali v kruhu. Pokud totiž nezapracujete i na odstranění psychických příčin vaší nemoci, nebudou se vám s největší pravděpodobností lepšit ani vaše fyzické potíže. Všechno souvisí se vším. Trávení i ostatní fyzické projevy se ovlivňují navzájem s psychikou. Nejste pouze vaše fyzická schránka, ale propojují se všechny vaše části a navzájem se ovlivňují. Jde o tzv. princip „body, mind and spirit“, tedy princip propojení těla, mysli a duše.

Každý z nás má navíc úžasné samouzdravovací schopnosti a já vám mohu ukázat jak na to a krůček po krůčku vás vést na cestě ke zdravějšímu, šťastnějšímu a naplněnějšímu životu, viz reference od mých klentek.

Pokud máte zájem o spolupráci se mnou nebo byste se chtěli na cokoliv zeptat, můžete mě kontaktovat emailem na pavlina@pavlinajirouskova.com a já vám odpovím během jednoho pracovního dne.

Vstupní konzultace probíhá po Skypu, EFT terapie a výstupní konzultace pak po Skypu nebo osobně na Praze 6. Mluvím česky, anglicky a německy.

Kromě níže uvedených balíčků je po domluvě možné sestavit i individuální balíček nebo plán.


Ceník:

Základní celostní balíček

Tento balíček zahrnuje individualizovaný terapeutický protokol, 1 hodinu EFT a 1 hodinu kvantové líčby.

Společně přijdeme na kloub vašim zdravotním potížím, odhalíme jejich příčiny a doporučím vám, jak zapracovat na jejich odstranění nejen pomocí úpravy jídelníčku a životního stylu, ale také pomocí pro vás vhodných technik na zvládání stresu i na změnu přístupu k životu i sama k sobě.  

Před vstupní konzultací (60-90 minut po Skypu) vám pošlu podrobné dotazníky k vyplnění. Během 60-90timinutové konzultace se vás pak doptám na všechny podrobnosti, zpracuji takzvanou časovou osu dle metod funkční medicíny a výživy a identifikuji hlavní příčiny vašich potíží. Následně pro vás sestavím individualizovaný protokol, který bude obsahovat celostní a výživová doporučení. Protokol podpoříme pomocí metody EFT a kvantové léčby.

V případě zájmu je možné si předem domluvit patnáctiminutovou konzultaci zdrama.

+ možnost k balíčku přikoupit personalizovaný jídelníček za CZK 2.500 (€ 100)

CZK 7.500
(€ 300)

Celostní program 3 měsíce

Zahrnuje individualizovaný terapeutický protokol na 3 měsíce v kombinaci s EFT a kvantovou léčbou
(platnost 3 měsíce od data vstupní konzultace)

Platí vše jako u základního celostního balíčku. Tento program však zahrnuje mé vedení a podporu na další tři měsíce (při sezeních 1x za měsíc) a celkem 4 hodiny EFT pro větší účinnost (první při výstupní konzultaci, další vždy při kontrolních sezeních), celkem v ceně CZK 13.000  (sleva CZK 500!).


Z vlastní zkušenosti vím, že aby klient dosáhl kýžených výsledků, je potřeba mít někoho, kdo vám rozumí, motivuje a podpoří vás. Člověk si na cestě ke zdraví často připadá sám a není to vůbec jednoduché. Navíc je často protokol třeba postupně přizpůsobovat klientovým potřebám, odpovídat na otázky, které se objeví, přizpůsobovat protokol okolnostem a potřebám klienta. Následná podpora je proto téměř nezbytná. Program je zároveň podpořen účinnými metodami energetického léčení, EFT a kvantovou léčbou. Zvláště u chronických zdravotních potíží jedno sezení často nestačí, protože potíže jsou zakjořeněné hluboko ve vašem podvědomí. Za tři měsíce se můžeme společně d
ostat více do hloubky a odstranit více bloků a příčin vašich potíží. Pomohu vám odblokovat zažité vzorce chování, traumata, emocionální a energetické bloky, uložené hluboko v podvědomí, ale i např. i potravinové intolerance. Těmito metodami také  podpoříme samouzdravovací schopnosti vašeho těla. Život se vám začne zaručeně měnit.

V případě zájmu je možné si předem domluvit patnáctiminutovou konzultaci zdrama.

+ možnost k programu přikoupit personalizovaný jídelníček za CZK 2.500 (€ 100)

CZK 12.500
(€ 470)

Celostní program 6 měsíců

Zahrnuje individualizovaný terapeutický protokol na 6 měsíců v kombinaci s EFT a kvantovou léčbou
(platnost 6 měsíců od data vstupní konzultace)

Platí vše jako u tříměsíčního programu, zato podpora je prodloužená na 6 měsíců (kontrolní sezení 1x za měsíc) pro komplexnější případy a ještě větší účinnost. 

Balíček v ceně CZK 17.500 (sleva CZK 1.000!!!).

V případě zájmu je možné si předem domluvit patnáctiminutovou konzultaci zdrama.

+ možnost přikoupit k balíčku personalizovaný jídelníček za CZK 2.500 (€ 100)

CZK 16.500
(€ 580)

EFT

Sezení trvá 1 hodinu. Je možné se sejít osobně (nově v jógovém studiu Shala Prague, Trojanova 18) nebo po Skypu.

Více informací o EFT si můžete přečíst zde.

CZK 1.200 osobně 
CZK 1.000 po Skypu 
(€ 50 / 40)

Kvantová léčba 

Jsme energetické bytosti a velká část našich potíží vyplývá z poruch v našem energetickém systému a často také odpojením od sebe samých i od zdrojové energie. 

Používám několik technik kvantové léčby. Léčení probíhá intuitivně.

Sezení  60 minut může probíhat osobně v jógovém studiu Shala Prague, Trojanova 18, ale i na dálku. V kvantovém světě neexistuje čas ani prostor a všechno je propojené se vším, proto osobní setkání není nutné. Účinnost je stejná. 

CZK 1.200 osobně
CZK 1.000 na dálku
(€ 50 / 40)

Intensive healing 

Intenzivní sezení, které kombinuje EFT a kvantovou léčbu a další techniky pro komplexní a chronické potíže.

Sezení trvá přibližně 3 hodiny.

Možnost osobního setkání (nově v jógovém studiu Shala Prague, Trojanova 18) nebo po Skypu.

Více o EFT si můžete přečíst zde.

CZK 3.500 osobně
CZK 3.000 po Skypu 

(€ 140 / 120)


Samostatná kontrolní konzultace 

 • 30 minut
  Samostatně pouze přes Skype:
  CZK 800  (€ 30) 
  Osobně pouze v kombinaci s EFT:
  Cena za sezení, které zahrnuje 1 hodinu EFT a 30timinutovou konzultaci, je celkem CZK 2.200  ( 85)
 • 60 minut
  Osobně
  v jógovém studiu Shala Prague, Trojanova 18: CZK 1.800 (€ 70)
  Přes Skype CZK 1.500 (€ 60)


 

Domluvte si patnáctiminutovou telefonickou konzultaci zdarma. Společně najdeme nejlepší individualizované řešení pro vás:

Kontaktovat