SlužbyEFT - Pavlina Jirouskova

Kombinuje fyzické a energetické přednosti čínské akupunktury s prvky západní psychoterapie pro daleko rychlejší a účinnější léčbu jakýchkoliv fyzických, emocionálních i psychických potíží.

EFT vám může pomoci s následujícími potížemi

Autoimunitní onemocnění

Trávicí potíže

Potravinové intolerance

Alergie

Ekzém

Poruchy příjmu potravy

Chronické bolesti

Fobie a strachy

Neplodnost

Hormonální nerovnováha

Chronické potíže

Sebepřijetí

Deprese

Úzkosti

Doba trvání: 90 minut

Cena: CZK 1.555

EFT je zkratka anglického „emotional freedom techniques“, což znamená technika emocionální svobody. Je to univerzální léčebná metoda, vlastně taková emocionální verze akupunktury (bez použití jehel), která navíc působí přímo ve vašem energetickém těle a ve vašem podvědomí, kde je problém uložen.

Tvůrcem této metody je Gary Craig, který v 90. letech upravil mnohem složitější metodu TFT (z angl. „thought field therapy“ neboli terapie myšlenkového pole), kterou sestavil jeho učitel, Roger Callahan.

EFT se zakládá na tom, že veškeré vaše potíže mají nějakou  nevyřešenou emocionální příčinu. Při EFT jde tedy především o to se zaměřit na tyto emocionální příčiny vaší nemoci, které jsou uloženy hluboko ve vašem podvědomí. Na energetické úrovni je příčinou veškerých chronických a autoimunitních nemocí, ekzému, poruch příjmu potravy, alergií a potravinových intolerancí, dlouhodobých bolestí, fobií i dalších fyzických, psychických a jiných potíží a nemocí porucha v našem energetickém systému, na energetických drahách neboli meridiánech v našem těle.

Tyto poruchy se lokalizují pomocí cílených otázek terapeuta a vašich souvisejících pocitů v těle při kladení těchto otázek, abyste se takzvaně naladili na daný problém. Pomocí stimulace příslušných akupresurních bodů (poklepávání prsty) se pak tyto pocity a jejich fyzické projevy v těle odstraní a aktivuje se potlačená samouzdravující schopnost vašeho těla.

Na rozdíl od jiných metod EFT obvykle funguje rychle a dlouhodobě a podstatná úleva od problému je dosažena daleko rychleji než u klasické psychoterapie, často v rámci minut či hodin. Srovnávací studie ukazují, že zhruba 60% lidí má už po prvním použití EFT pocit úlevy a pociťují, že „se něco důležitého změnilo.“ Dalších 20% se cítí znatelně lépe a použijí EFT znovu k dosažení více výhod. Celková úspěšnost EFT se uvádí okolo 89%. Navíc EFT už mnohokrát pomohlo i lidem, u kterých všechny ostatní metody selhaly.

Základní principy EFT se může naučit každý, avšak ke zvládnutí komplexnějších a chronických potíží je nejlepší navštívit certifikovaného terapeuta.

Já jsem v roce 2018 získala certifikaci MŠMT Terapeut energetické psychologie a EFT a také navazující certifikaci Praktika kvantové léčby. Obě metody dnes ve své praxi kombinuji pro větší účinnost. Mně samotné EFT i kvantová léčba v mnohém pomohly, a tak mě moc těší, když  mohu pomáhat svým klientkám s odstraněním jejich potíží.

EFT - Pavlína Jiroušková

Jak EFT sezení probíhá?

Na začátku mi povíte, co vás trápí. Probereme, jak se cítíte, jaké máte potíže, kdy začaly, v jakých situacích se to zhoršuje, jak se to projevuje atd. Pak se pustíme do samotného EFT.

Podle toho, co jste mi na začátku pověděla, vám budu klást cílené otázky ohledně vašich potíží a konkrétních příznaků, např. kde v těle je cítíte a jak byste je popsala. Navedu vás postupně k tomu, abyste se napojila na své podvědomí a řekla mi, jaká emoce nebo pocit se objeví, když se například soustředíte na konkrétní příznak v dané situaci a s čím to souvisí.

Vědomě si to třeba neuvědomujete, co za vaším symptomem je, jaká je jeho pravá příčina, ale při EFT se napojíme na vaše podvědomí a každá klientka je nakonec schopna související emoci nebo problém pod mým vedením pojmenovat.

Poté se na daný problém ťuká (lehce se prsty poklepává na určité akupresurní body). Ťuká se tak dlouho, dokud fyzický pocit, negativní emoce nebo jakákoliv rezistence nezmizí nebo se nepřesune jinam, nezmění. Pak se posuneme dál a uvidíme, kam se dostaneme. Je to jako když se loupe cibule, postupně se odkrývají jednotlivé vrstvy potíží, emocí a pocitů, až se problém zcela zneutralizuje, nezmizí.

Poklepávání nebolí, je to velmi jemné.

Někdy problém zmizí už po jednom sezení, jindy je potřeba sezení více. Každá jsme jiná a stejný problém u vás bude mít úplně jinou příčinu než u někoho jiného s podobnými potížemi. Zvláště u dlouhodobých chronických potíží doporučuji absolvovat alespoň tři sezení. Popřípadě je možné EFT kombinovat ještě s kvantovou léčbou nebo zvolit komplexní celostní program na míru, kde je EFT také zahrnuto.

Objednat EFT sezení

Odpovím vám během jednoho pracovního dne.

EFT může probíhat po Skypu nebo osobně v jógovém studiu Shala Prague.

   


  pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
  Mým posláním je...

  Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se intuitivním coachingem, celostním poradenstvím a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou). Mohu vám pomoci s chronickými potížemi fyzického, psychického i emocionálního rázu.

  Sledujte mě na sítích

  Zde všude mě můžete sledovat

  Můžete se také přihlásit do mé uzavřené facebookové skupiny Celostní cesta ke zdraví: Ženský kruh

  Mým posláním je...

  Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

  Rychlé menu
  Sledujte mě na sítích

  Zde všude mě můžete sledovat

  Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

  © Pavlína Jiroušková 2020 | Všechna práva vyhrazena.
  Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

  © Pavlína Jiroušková 2020 | Všechna práva vyhrazena.
  Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.