AIPBlogEkzémSouvisející 3 měsíce na AIP

7. 4. 2018
3-mesice-na-AIP-pj-blog

Bylo by fajn, kdyby se vaše zdravotní problémy pořád jen lepšily, jak jednou najedete na zdravý životní styl, případně na nějaký terapeutický protokol. I když musím, říct, že oproti tomu, jak jsem na tom byla před rokem, je mi teď skvěle, ale bohužel uzdravování vždy lineární není. Já sama už řeším svoje zdravotní potíže druhým rokem, na samotném AIP jsem čtvrtý měsíc. Předtím už jsem byla několik měsíců na paleo dietě a ještě dříve jsem vyzkoušela různé jiné přístupy. Sice se můj celkový zdravotní stav, ekzém i trávicí potíže o mnoho zlepšily, ale poslední dobou jsem měla pocit, že se moje trávení zase zhoršilo a ekzém nějak stagnuje.

Nutí mě to přemýšlet nad tím, co dělám špatně nebo co bych mohla dělat jinak a lépe. Vracím se tedy k základům autoimunitního protokolu, v jehož účinnost opravdu věřím a jak píšu tyto řádky, uvědomuji si, že jsem se poslední dobou trošku zanedbávala. Dodržovala jsem sice pečlivě stravovací aspekty AIP, ale pozapomněla jsem na některé další aspekty, hlavně na péči o sebe samu. Snažím se ve volném čase vybudovat svůj vlastní poradenský business a kromě mé současné kancelářské práce ještě se po večerech dále vzdělávám, pomáhám s výživovým poradenstvím v Institutu funkční medicíny a výživy a také se snažím zprovoznit tyto webové stránky. I když mě to všechno moc baví, jsem z toho všeho po pravdě dost unavená a nemám už moc času na to se o sebe starat, dostatečně spát, trávit víc času v přírodě atd. Vím, že je potřeba o sebe pečovat, odpočívat a být celkově v pohodě. Takže se teď cíleně opět snažím najít si čas sama na sebe, chodit si včas lehnout, abych spala aspoň 7 hodin za noc. Ve všední dny chodím pěšky do práce a cvičím každé ráno nebo večer aspoň chvíli jógu. Už dlouho se snažím také pravidelně meditovat, ale nedaří se mi to každý den, přestože vím, že meditace je úžasné přínosná. Den má však jen 24 hodin a nemůžeme mít čas na všechno. Je potřeba si stanovit priority!

Současně pracuji na odstranění příčin a příznaků mých potíží pomocí EFT, což mi pomáhá ze všeho nejvíce.

A jak jste na tom s péčí o sebe sama vy?

pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mé veřejné stránky pod ikonkou výše také v mé uzavřené skupině „Celostní cesta ke zdraví ženy

Co nabízím...

Svým klientkám pomáhám v rámci poradenství, coachingu a energetického léčení (EFT, kvantová léčba) v oblasti léčby a prevence chronických zdravotních potíží, včetně atopického ekzému, různých autoimunitních onemocnění, trávicích obtíží, alergií, ale i depresí, poruch příjmu potravy a spousty dalších fyzických i psychických problémů.

Rychlé menu
Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.