Služby Celostní program Plus

Individualizovaný celostní a výživový program, zaměřený na komplexní a chronické zdravotní potíže.
Program zahrnuje mé vedení a podporu na půl roku, spojené s EFT a kvantovou léčbou pro ještě větší účinnost a širší záběr.

Program vám pomůže s následujícími potížemi

Chronické nemoci

Autoimunitní onemocnění

Ekzém

Trávicí potíže

Potravinové intolerance

Alergie

Psychické potíže

Deprese

Úzkosti

Poruchy příjmu potravy

Neplodnost

a spousta dalších

Časové rozmezí: 6 měsíců

Cena: CZK 25.400 / EUR 1.000 CZK 17.900 / EUR 695

Platnost: 6 měsíců od data vstupní konzultace

Program Plus jde oproti základnímu Programu Basic ještě více do hloubky. Dovolí nám věnovat více času a prostoru jednotlivým oblastem vašeho života.

Společně přijdeme na kloub vašim zdravotním potížím, odhalíme jejich příčiny, vaše podvědomé programy a případné emocionální bloky v těle.

Zapracujeme na zmírnění nebo dokonce odstranění vašich potíží nejen pomocí úpravy jídelníčku a životního stylu, ale také pomocí EFT a kvantové léčby a pro vás vhodných technik na zvládání stresu i na změnu přístupu k životu i sama k sobě. 

Z vlastní zkušenosti vím, že abyste dosáhla kýžených výsledků, je potřeba mít vedle sebe někoho, kdo vám rozumí, bude vás motivovat a podpoří vás na vaší cestě ke zdraví. Na této cestě si můžeme často připadat samy a není to vůbec jednoduché. Navíc je často protokol třeba postupně přizpůsobovat klientčiným aktuálním potřebám, odpovídat na otázky, které se objeví a přizpůsobovat protokol okolnostem. Průběžná podpora je proto téměř nezbytná a zvyšuje se tím úspěšnost zlepšení potíží. Program je zároveň podpořen účinnými metodami energetického léčení, EFT a kvantovou léčbou.

Zvláště u chronických zdravotních potíží jedno sezení EFT často nestačí, protože potíže jsou zakořeněné hluboko ve vašem podvědomí.

Za šest měsíců (během celkem šesti hodin EFT) se můžeme společně dostat ještě více do hloubky, pokrýt ještě větší část vašich podvědomých programů a odstranit ještě více bloků i příčin vašich potíží než u programu tříměsíčního.

Pomohu vám tak odblokovat zažité vzorce chování, traumata, emocionální a energetické bloky, uložené hluboko v podvědomí, ale i fyzické příznaky vaší nemoci.

Pomocí EFT a kvantové léčby také  podpoříme samouzdravovací schopnosti vašeho těla. Život se vám začne postupně měnit.

V případě zájmu je možné si předem domluvit patnáctiminutovou konzultaci zdarma.

pj-co-nabizim-celostni-program-plus-1200x801

Jak program probíhá

Před vstupní konzultací (přes Skype) vám pošlu podrobné dotazníky k vyplnění. Během 60-90timinutové konzultace se vás pak doptám na všechny podrobnosti ohledně vašich potíží, ale budu se ptát i na váš osobní život a na dětství. Zpracuji takzvanou časovou osu dle metod funkční medicíny a výživy a identifikuji hlavní příčiny vašich potíží.

Následně pro vás sestavím individualizovaný program, který bude obsahovat celostní a výživová doporučení i konkrétní techniky, které můžete aplikovat do svého každodenního života. Jednotlivé části programu budete dostávat písemně vždy před každým sezením, kde program podle potřeb probereme a zodpovím i vaše případné otázky.

Protokol podpoříme pomocí metody EFT a kvantové léčby. Kvantovou léčbu používám podle potřeby, EFT bude součástí každého sezení.

Před každým sezením mi také vždy vyplníte kontrolní dotazníky, abych mohla posoudit váš pokrok a program případně přizpůsobit vašim aktuálním potřebám.

Za šest měsíců zapracujeme na vašem jídelníčku a vašem životním stylu, nastartujeme hojivé procesy ve vašem střevě, odhalíme příčiny vašich potíží a zapracujeme na jejich odstranění. Zároveň vás naučím techniky pro zvládání stresu, odblokujeme podvědomé procesy, které vedly k vašim zdravotním potížím, a společně zapracujeme na vašem uvědomění i na vašem vědomém vztahu sama k sobě i k vaší nemoci. Dále můžeme dle potřeby pracovat například na vnímání signálů vašeho těla, intuici, odpuštění, rezistenci ke změně, omezujících přesvědčeních, cílech a záměrech, ale třeba i na vašem ženství a vaší cykličnosti a podobně.

Každý program je jiný, je individuálně přizpůsobený potřebám každé klientky. 

Objednat celostní program Plus

Odpovím vám během jednoho pracovního dne.

Sezení a konzultace mohou probíhat po Skypu nebo osobně v jógovém studiu Shala Prague.

 


pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mé veřejné stránky pod ikonkou výše také v mé uzavřené skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

Co nabízím...

Svým klientkám pomáhám v rámci poradenství, coachingu a energetického léčení (EFT, kvantová léčba) v oblasti léčby a prevence chronických zdravotních potíží, včetně atopického ekzému, různých autoimunitních onemocnění, trávicích obtíží, alergií, ale i depresí, poruch příjmu potravy a spousty dalších fyzických i psychických problémů.

Rychlé menu
Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.