Služby EFT

Kombinuje fyzické přednosti akupunktury nebo akupresury se západní psychoterapií pro daleko rychlejší a komplexnější léčbu emocionálních, psychosomatických, fyzických i dalších potíží.

EFT vám může pomoci s následujícími potížemi

Autoimunitní nemoci

Trávicí potíže

Potravinové intolerance

Ekzém

Poruchy příjmu potravy

Chronické bolesti

Fobie a strachy

Neplodnost

Ženské potíže

Chronické potíže

Časové rozmezí: 90 minut

Cena: CZK 1.500 (€60)*

*Pokud sezení bude trvat déle, dochází k navýšení ceny o CZK 500 za každou další půlhodinu

EFT je zkratka anglického „emotional freedom techniques“, což znamená technika emocionální svobody. Je to univerzální léčebná metoda, vlastně taková emocionální verze akupunktury (bez použití jehel), která navíc působí přímo v místě, kde je v těle uložen problém.

Tvůrcem této metody je Gary Craig, který v 90. letech upravil mnohem složitější metodu TFT (z angl. „thought field therapy“ neboli terapie myšlenkového pole), kterou sestavil jeho učitel, Roger Callahan.

EFT se zakládá na tom, že veškeré vaše potíže mají nějakou  nevyřešenou emocionální příčinu. Při EFT jde tedy především o to se zaměřit na tyto emocionální příčiny vaší nemoci, které jsou uloženy hluboko ve vašem podvědomí. Na energetické úrovni je příčinou veškerých chronických a autoimunitních nemocí, ekzému, poruch příjmu potravy, alergií a potravinových intolerancí, dlouhodobých bolestí, fobií i dalších fyzických, psychických a jiných potíží a nemocí porucha v našem energetickém systému, na energetických drahách neboli meridiánech v našem těle.

Tyto poruchy se lokalizují pomocí cílených otázek terapeuta a vašich souvisejících pocitů v těle při kladení těchto otázek, abyste se takzvaně naladili na daný problém. Pomocí stimulace příslušných akupresurních bodů (poklepávání prsty) se pak tyto pocity a jejich fyzické projevy v těle odstraní a aktivuje se potlačená samouzdravující schopnost vašeho těla.

Na rozdíl od jiných metod EFT obvykle funguje rychle a dlouhodobě a podstatná úleva od problému je dosažena daleko rychleji než u klasické psychoterapie, často v rámci minut či hodin. Srovnávací studie ukazují, že zhruba 60% lidí má už po prvním použití EFT pocit úlevy a pociťují, že „se něco důležitého změnilo.“ Dalších 20% se cítí znatelně lépe a použijí EFT znovu k dosažení více výhod. Celková úspěšnost EFT se uvádí okolo 89%. Navíc EFT už mnohokrát pomohlo i lidem, u kterých všechny ostatní metody selhaly.

Základní principy EFT se může naučit každý, avšak ke zvládnutí komplexnějších a chronických potíží je nejlepší navštívit certifikovaného terapeuta.

Já jsem v roce 2018 získala certifikaci MŠMT Terapeut energetické psychologie a EFT a také navazující certifikaci Praktika kvantové léčby. Obě metody dnes ve své praxi kombinuji pro větší účinnost. Mně samotné EFT i kvantová léčba v mnohém pomohly, a tak mě moc těší, když  mohu pomáhat svým klientkám s odstraněním jejich potíží.

Chcete-li se o EFT a kvantové léčbě a jejich účinnosti při léčbě chronických nemocí dozvědět více, v blízké době budu pořádat další přednášku na toto téma. Pokud přednášku ani další novinky nechcete propást, přihlašte se určitě k odběru mého newsletteru (na konci mé domovské stránky).

pj-sluby-eft-1200x801

Jak EFT sezení probíhá?

Na začátku mi povíte, co vás trápí. Probereme, jak se cítíte, jaké máte potíže, kdy začaly, v jakých situacích je to lepší/horší, jak se to projevuje atd. Pak se pustíme do samotného EFT. Podle toho, co jste mi předtím pověděla, vám budu klást cílené otázky ohledně vašich potíží a konkrétních příznaků, např. kde cítíte boleti, jak byste je popsala a nevedu vás na to, abyste se napojila na své podvědomí a řekla mi, co vás napadá, když se například soustředí na tu určitou bolest, s čím to souvisí. Můžete mi říct, že to nevíte, ale při EFT se napojíme na vaše podvědomí a většina klientek je schopna související emoci nebo problém pojmenovat (pokud ne, nevadí). Pak budeme na ten problém vždy ťukat. Ťuká se tak dlouho, dokud bolest/pocit/emoce nezmizí nebo se nepřesune jinam, nezmění. Pak se posuneme dál a uvidíme, kam se dostaneme. Je to jako když se loupe cibule, postupně se odkrývají vrstvy potíží a pocitů, až se problém zcela zneutralizuje, nezmizí.

Poklepávání nebolí, je to velmi jemné.

Někdy problém zmizí už po jednom sezení, jindy je potřeba sezení více. Každá jsme jiná a stejný problém u vás bude mít úplně jinou příčinu než u někoho jiného s podobnými potížemi. Zvláště u dlouhodobých chronických potíží doporučuji alespoň tři sezení, popřípadě EFT ještě můžeme kombinovat s kvantovou léčbou ve formě Intensive Healing nebo zahrnout do jednoho z komplexních celostních programů na míru.

Chcete-li se o EFT a kvantové léčbě a jejich účinnosti při léčbě chronických nemocí dozvědět více, přihlaste se k odběru mého newsletteru. To vám zaručí, že budete pravidelně ode mě dostávat informace o mých akcích, nových článcích a spoustu dalších zajímavostí.

Objednat EFT sezení

Odpovím vám během jednoho pracovního dne.

EFT může probíhat po Skypu nebo osobně v jógovém studiu Shala Prague.

 


pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mé veřejné stránky pod ikonkou výše také v mé uzavřené skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

Rychlé menu
Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.