AkceEnergetická čistička - Pavlina Jirouskova

Doba trvání: 40 minut

Cena: CZK 333

Vedená skupinová lekce, zaměřená na uvolnění energetických a emočních bloků z vašeho těla pomocí vaší intuice a vědomého dechu.

Všichni máme v těle energetické a emocionální bloky, které mohou stát v cestě našemu uzdravení nebo mohou bránit i tomu, abyste se spojili se svou intuicí.

Energetická čistička vám umožní identifikovat a uvolnit energetické bloky z vašeho energetického pole, z vašeho těla, které zabraňují vašemu uzdravení. Zároveň vám umožní zažít úžasnou sílu skupinové energie.

Energetická čistička vám nejen může pomoci s fyzickými, duševními a emocionálními problémy, ale může vám také pomoci spojit se s vaší intuicí.

Lekce se konají online přes aplikaci Zoom.

Můžete zjistit, kdy se koná další skupinová lekce a rezervovat si místo kliknutím na odkaz v dolní části stránky.

Poznámka: Skupinové lekce nemají být náhradou za intuitivní koučink, při kterém jdeme mnohem hlouběji a pracujeme na individuální úrovni. Další informace o intuitivním koučinku najdete v případě zájmu na této stránce.

Recenze

Pavlína vás provede lekcí tak, že se cítíte v bezpečí. V její přítomnosti je velmi snadné se uvolnit a zaměřit pozornost dovnitř, protože víte, že pro vás udrží prostor a energii s lehkostí, láskou a velkorysostí. Lekce s ní mohu vřele doporučit.

pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se intuitivním coachingem, celostním poradenstvím a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou). Mohu vám pomoci s chronickými potížemi fyzického, psychického i emocionálního rázu.

Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Můžete se také přihlásit do mé uzavřené facebookové skupiny Celostní cesta ke zdraví: Ženský kruh

Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

Rychlé menu
Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

© Pavlína Jiroušková 2020 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

© Pavlína Jiroušková 2020 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.