Služby Intenzivní balíček: EFT + kvantová léčba

Intenzivní sezení, které kombinuje EFT a kvantovou léčbu a další techniky pro komplexní a chronické potíže.

Kombinace EFT a kvantové léčby vám může pomoci s následujícími potížemi

Ekzém

Autoimunitní onemocnění

Trávicí potíže

Potravinové intolerance

Alergie

Neplodnost

Další chronické potíže

Časové rozmezí: 2.5 hodiny

Cena: CZK 2.450 (€95)

Intenzivní kombinace dvou různých technik energetické léčby, EFT a kvantové léčby se mi osvědčila obzvláště u chronických potíží. Každá z metod působí na jiné úrovni a jejich kombinace zvyšuje účinnost a výslednou úspěšnost.

EFT kombinuje fyzické přednosti akupunktury nebo akupresury se západní psychoterapií pro daleko rychlejší a komplexnější léčbu emocionálních, psychosomatických, fyzických i dalších potíží.

Zakládá se na tom, že veškeré vaše potíže mají nějakou  nevyřešenou emocionální příčinu. Při EFT jde tedy především o to se zaměřit na tyto emocionální příčiny vaší nemoci, které jsou uloženy hluboko ve vašem podvědomí. Na energetické úrovni je příčinou veškerých chronických a autoimunitních nemocí, ekzému, poruch příjmu potravy, alergií a potravinových intolerancí, dlouhodobých bolestí, fobií i dalších fyzických, psychických a jiných potíží a nemocí porucha v našem energetickém systému, na energetických drahách neboli meridiánech v našem těle.

Tyto poruchy se lokalizují pomocí cílených otázek terapeuta a vašich souvisejících pocitů v těle při kladení těchto otázek, abyste se takzvaně naladili na daný problém. Pomocí stimulace příslušných akupresurních bodů (poklepávání prsty) se pak tyto pocity a jejich fyzické projevy v těle odstraní a aktivuje se potlačená samouzdravovací schopnost vašeho těla.

Na rozdíl od jiných metod EFT obvykle funguje rychle a dlouhodobě a podstatná úleva od problému je dosažena daleko rychleji než u klasické psychoterapie.

Kvantová léčba je účinná metoda energetického léčení, založená na poznatcích z kvantové fyziky a tzv. „mind-body medicine.“ Všichni jsme energetické bytosti a velká část našich potíží vyplývá z poruch v našem energetickém systému a často také odpojením od sebe samých i od zdrojové energie. Naše myšlenky ovlivňují každou naši buňku, každý atom v našem těle. Tam, kam zaměříme pozornost, tam pošleme energii. Proto je možné si svým negativním myšlením způsobit zdravotní potíže, ale také je možné pouhou myšlenkou pozitivně ovlivnit své zdraví nebo zdraví někoho jiného.

Používám několik technik kvantové léčby podle potřeb a potíží klientky. Diagnostika i léčení probíhají intuitivně. Úleva je ve většině případů okamžitá. Někdy stačí sezení jedno a potíže zcela vymizí, jindy je jich potřeba více nebo je potřeba kvantovou léčbu kombinovat s jinými technikami. Každá jsme jiná a příčiny jsou individuální.

pj-co-nabizim-intensive-healing-1200x801

Jak sezení probíhá?

Na začátku mi povíte, co vás trápí. Probereme, jak se cítíte, jaké máte potíže, kdy začaly, v jakých situacích je to lepší/horší, jak se to projevuje atd. Pak se pustíme do samotného EFT. Podle toho, co jste mi předtím pověděla, vám budu klást cílené otázky ohledně vašich potíží a konkrétních příznaků, např. kde cítíte boleti, jak byste je popsala a nevedu vás na to, abyste se napojila na své podvědomí a řekla mi, co vás napadá, když se například soustředí na tu určitou bolest, s čím to souvisí. Můžete mi říct, že to nevíte, ale při EFT se napojíme na vaše podvědomí a většina klientek je schopna související emoci nebo problém pojmenovat (pokud ne, nevadí). Pak budeme na ten problém vždy ťukat. Poklepávání nebolí, je to velmi jemné. Ťuká se tak dlouho, dokud bolest/pocit/emoce nezmizí nebo se nepřesune jinam, nezmění. Pak se posuneme dál a uvidíme, kam se dostaneme. Je to jako když se loupe cibule, postupně se odkrývají vrstvy potíží a pocitů, až se problém zcela zneutralizuje, nezmizí.

Po skončení EFT přistoupíme ke kvantové léčbě. Při osobním sezením už jen v podstatě sedíte se zavřenýma očima a relaxujete. Pokud uznám za vhodné, provedu vás nejdříve krátkou vedenou meditací, abyste se uvolnila, nebo použiji jinou techniku, kterou uznám za vhodnou. Dále budete už jen relaxovat a myslet na něco hezkého a já jí budu přes sebe, své myšlenky a případně i své ruce posílat léčivou energii tam, kam bude potřeba.

Někdy potíže zmizí už po jednom sezení, jindy je potřeba sezení více. Každá jsme jiná a stejný problém u vás bude mít úplně jinou příčinu než u někoho jiného s podobnými problémy. Zvláště u dlouhodobých chronických potíží může být sezení potřeba více, popřípadě můžete zvolit jeden z komplexních celostních programů na míru, které také EFT a kvantovou léčbu obsahují.

Objednat Balíček EFT + kvantová léčba

Odpovím vám během jednoho pracovního dne.

Možnost osobního sezení v jógovém studiu Shala Prague nebo po Skypu.

 


pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mé veřejné stránky pod ikonkou výše také v mé uzavřené skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

Co nabízím...

Svým klientkám pomáhám v rámci poradenství, coachingu a energetického léčení (EFT, kvantová léčba) v oblasti léčby a prevence chronických zdravotních potíží, včetně atopického ekzému, různých autoimunitních onemocnění, trávicích obtíží, alergií, ale i depresí, poruch příjmu potravy a spousty dalších fyzických i psychických problémů.

Rychlé menu
Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.