SlužbyIntuitivní koučink - Pavlina Jirouskova

Intuitivní koučink vám umožní spojit se se svým pravým já, získat odpovědi na všechny vaše otázky a uvolnit i ty nejhlubší emocionální bloky.

Intuitivní koučink vám může pomoci s následujícími potížemi

Zdraví

Vztahy

Kariéra

Finance

Osobní život

Mateřství

Rodina

Vše ostatní

Doba trvání: 2 hodiny

Cena: CZK 2.222

Co je intuice?

“Já jsem ty. Jsem tvá minulost, současnost a budoucnost. Jsem tvoje vědomí, tvá nejhlubší pravda, tvé vnitřní světlo. Jsem láska. Jsem klid. Jsem tvou součástí a zároveň jsem i součástí Vesmíru. Jsem spojena se vším, co je. Jsem energie. Já jsem ty a vše ostatní je iluze.”

– Tvá Intuice –

Intuice je hluboká část vás samých, která je spojena se vším, co existuje, s celým Vesmírem. Je to vaše vědomí a vědění, vaše vnitřní moudrost, vaše duše. Je to moudrá a milující část vás samých, která zná všechny odpovědi a má vždy pravdu. Vždy vás miluje a podporuje, i když vy sami sebe rádi nemáte, i když děláte chyby, i když jste naštvaní nebo vzteklí. Vaše intuice vás chrání a podporuje vás ve všem co děláte. Jste to vy. Je to vaše nejvyšší já, vaše pravé já.

Vy nejste vaše fyzické tělo. Jste energie. Jste energetická bytost mající fyzickou zkušenost v tomto těle.

Každý se může spojit se svou intuicí. Každý máme svou vnitřní bytost, vnitřní hlas, duši, intuici. Každý máme uvnitř sebe odpovědi na všechny své otázky.

Všichni máme schopnost uzdravit sami sebe a vaše intuice vám v tom může pomoci! Může vám pomoci pustit vše, co stojí v cestě k vašemu uzdravení. Zdraví je přirozený stav, pokud žijete v souladu se svou intuicí.

Intuice & fyzické, psychické a emocionální potíže

Fyzické a jiné potíže jsou obvykle znamením, že jste odpojeni od svého pravého já, od své vnitřní bytosti, že nežijete v souladu se svou vnitřní bytostí. Vy jste konec konců energetická bytost, v tuto chvíli žijící ve fyzickém těle. Nejste vaše tělo!

Jako člověk máte ale myšlenky a emoce, které korespondují s vaším podvědomým naprogramováním, s vašimi zkušenostmi a zážitky z minulosti. Tyto myšlenky, emoce, traumata z minulosti a různé naučené podvědomé programy vytváří bloky ve vašem energetickém poli. Možná jste také získali nějaké bloky od lidí ve vašem okolí nebo během svých minulých životů.

My všichni máme ve svém energetickém těle spoustu emocionálních bloků. Některé z nich se projevují jako fyzické nemoci, jiné jako různé mentální nebo emocionální potíže, strachy, fobie a podobně. Často si také nedovolujeme cítit své pocity a zadupeme je hluboko do sebe.

Vaše intuice vám může za mého vedení pomoci se těchto bloků zbavit. Pokud se bloky objeví během našeho společného sezení, pomohu vám je uvolnit. Později už budete vědět, jak na to a budete umět tyto bloky uvolňovat sami. Úžasné je, že jakmile jednou na této úrovni blok uvolníte, už se nevrátí.

Jak intuitivní koučink probíhá?

Dvouhodinové sezení probíhá přes Zoom. Umožní nám to sezení nahrát, abyste si po skončení sezení mohla znovu poslechnout, co vám intuice všechno říkala.

Intuitivní koučink je zkušenost, která vám změní život, stejně jako změnila život mě!

Jako certifikovaný Kouč intuice (Inner Voice Facilitator) vytvořím prostředí, ve kterém budete schopná vystoupit ven ze své mysli a provedu vás procesem, který vám pomůže spojit se s vaší intuicí. Tato transformační zkušenost vám pomůže vidět věci jinak. Můžete se dostat opravdu hluboko do svého já, až na úroveň své duše.

Budeme se vaší intuice ptát na hlavní tematické okruhy ve vašem životě. Vaše intuice zná všechny vaše myšlenky, touhy, obavy nebo strachy a nejenže vám řekne nebo ukáže vše, co potřebujete v danou chvíli vědět. Může vám také často nabídnout vhled do situací ve vašem životě a poradit vám v situacích, kdy si nejste něčím jistá. V neposlední řadě vám vaše intuice může pomoci s uzdravením. Nic není nemožné!

Vaše intuice s vámi může komunikovat slovy, vizuálními obrazy nebo skrze pocity a emoce. Váš život už nikdy nebude jako dřív, bude daleko lepší, protože nebudete už nikdy na nic sama. Vaše intuice vás bude vést a podporovat vás. Budete se jí moci zeptat na cokoliv budete chtít. Odpovědi na všechny své otázky máte uvnitř sebe!

Protože vaše intuice chce jen to, co je pro vás nejlepší, co je ve vašem zájmu, nemusíte si dělat starosti, že se dozvíte něco špatného nebo něco, co nechcete vědět. Vaše intuice je vždy milující a laskavá. Vždy vás bude podporovat a řekne vám jen to, co je ve vašem nejvyšším zájmu a co jste připravená slyšet.

Vaše intuice vždy ví, co je pro vás nejlepší, i to, jestli je ten správný čas na intuitivní koučink se mnou.

Vaše intuice s vámi neustále komunikuje a i když zatím třeba znamení nebo zprávy od své intuice neumíte přijmout nebo je neslyšíte, neznamená to, že je nedostáváte.

Asi jste někdy měla nějaký intuitivní pocit v srdci nebo v žaludku. Měla jste například pocit, že byste něco měla udělat nebo říct. Prostě vám připadalo, že to tak má být, že je to správně. Cítila jste to možná celým svým tělem, celou svou bytostí.

Pokud vám vaše intuice říká, že intuitivní koučink se mnou je pro vás ta správná cesta, pak mi bude potěšením vás sezením provést 🤍

Reference

Ahoj Pavli, chtěla bych Ti z celého srdce poděkovat za spojení s mou intuicí, která mě vede mým správným směrem. Díky tomu jsem pochopila věci, které jsem měla pochopit už dávno. Ted už vím, kterou cestou mám jít a co pro to udělat. Ještě jednou Ti dekuji za vše (slova plna pochopení, povzbuzení, trpělivost, laskavost, naučení se všemu dobrému, čas…). Jsem vděčná, že jsem Tě mohla potkat a přeji Ti mnoho dalších úspěchů nejen v pracovním, tak i osobním životě.

Nikdy jsem nezažila tak hluboké a dlouhotrvající spojení se svou intuicí. Byl to opravdu úžasný a nečekaný zážitek. Pavlína mě také skvěle podporovala, když jsem procházela emocionálními bloky. Po každé otázce mi poskytla dostatek času, abych mohla svou intuici, svůj vnitřní hlas vyslechnout a jemné připomenutí, že mám stále dýchat, mi pomáhalo zůstat po celou dobu ve svém srdci. Jsem Pavlíně velmi vděčná za příležitost to zažít a myslím, že pomůže mnoha lidem spojit se s touto neuvěřitelnou částí jejich bytí a vnitřní moudrosti!

Pavlína je úžasná, její energie je pro práci s intuicí perfektní. Má silné spojení se svou vnitřní bytostí, a to mi umožnilo mít hluboké spojení s mým nejvyšším já. Pro tuto práci je ideální její sladká zvídavost, stejně jako její úžasná podpora při uvolňování emocionálních / energetických bloků. Pavlínu naprosto doporučuji.

Sezení, které jsem měla s Pavlínou, bylo něco, co jsem nikdy předtím nezažila. Pavlína hned od začátku zajistila, že jsem se cítila pohodlně a bezpečně, což mi usnadnilo se s mou intuicí spojit. Díky jejím zkušenostem mi pomohla naladit se na svou intuici a naslouchat mému vnitřnímu hlasu. Pavlína mě také povzbudila, abych častěji poslouchal svůj vnitřní hlas, protože mám v sobě všechny odpovědi, které potřebuji.

Intuitivní koučink s Pavlínou byl úžasný! Pod jejím vedením jsem se dokázala spojit s tou částí sebe sama, která je plná míru, moudrosti a radosti. Vedení mé intuice pro mě bylo uklidňující i překvapivé zároveň, přesto jsem se cítila být v úplném souladu se svým nejvyšším já. Líbí se mi, že tato zkušenost posílila mé spojení s touto úžasnou částí mého já a že na tom mohu dále stavět!

Pavlína má úžasnou schopnost vést konverzaci s intuicí jemným a zároveň pevným způsobem. Všimne si, kdy chce být mysl součástí hry, a účinně a měkce odlupuje vrstvy cibule. Děkuji moc za tyto úžasné 2 hodiny s mým vnitřním já!

Skvělá a užitečná zkušenost! Pavlína mi pomohla zůstat ve spojení s mou intuicí a získat opravdu praktické odpovědi na mnoho otázek, které moje mysl měla. Děkuji!

Pavli, děkuji vám, že jste mi dopřála tu radost zůstat s mou intuicí po dobu celých 2 hodin. Bylo to opravdu užitečné a pomohlo mi to vyjasnit některá témata, která byla pro mou mysl náročná. Děkuji, že jste mi položila užitečné a praktické otázky a hlouběji se mou intuicí zabývala. Opravdu se mi líbily všechny vaše následné otázky!

Pavli, odvedla jste úžasnou práci tím, že jste mi (mé intuici) položila všechny otázky, které má mysl mohla mít. Také bylo skvělé, jak jste mě podpořila při uvolňování emocionálních bloků. Já i má vnitřní bytost milujeme vaši energii, všechny vaše otázky a sladkost vašeho hlasu. Cítila jsem se jak na obláčku, jak díky mé intuici, tak díky vám. Bylo to krásné.

Akashic records reading - Pavlina Jirouskova

Objednat Intuitivní koučink

Sezení probíhá pouze online přes Zoom.
Prosím uveďte do zprávy Vaši časovou dostupnost a fakturační adresu.

   


  pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
  Mým posláním je...

  Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se intuitivním coachingem, celostním poradenstvím a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou). Mohu vám pomoci s chronickými potížemi fyzického, psychického i emocionálního rázu.

  Sledujte mě na sítích

  Zde všude mě můžete sledovat

  Můžete se také přihlásit do mé uzavřené facebookové skupiny Celostní cesta ke zdraví: Ženský kruh

  Mým posláním je...

  Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

  Rychlé menu
  Sledujte mě na sítích

  Zde všude mě můžete sledovat

  Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

  © Pavlína Jiroušková 2020 | Všechna práva vyhrazena.
  Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

  © Pavlína Jiroušková 2020 | Všechna práva vyhrazena.
  Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.