Služby Kvantová léčba

Účinná metoda energetického léčení, založená na poznatcích z kvantové fyziky a tzv. „mind-body medicine.“

Kvantová léčba vám může pomoci s následujícími potížemi

Ekzém

Autoimunitní onemocnění

Trávicí potíže

Potravinové intolerance

Alergie

Chronické bolesti

Chronické potíže

Neplodnost

Gynekologické potíže

Časové rozmezí: 60 minut

Cena: CZK 1.000 (€40)

Všichni jsme energetické bytosti a velká část našich potíží vyplývá z poruch v našem energetickém systému a často také odpojením od sebe samých i od zdrojové energie.

Naše myšlenky ovlivňují každou naši buňku, každý atom v našem těle. Tam, kam zaměříme pozornost, tam pošleme energii. Proto je možné si svým negativním myšlením způsobit zdravotní potíže, ale také je možné pouhou myšlenkou pozitivně ovlivnit své zdraví nebo zdraví někoho jiného.

Používám několik technik kvantové léčby podle potřeb a potíží klientky. Diagnostika i léčení probíhají intuitivně. Úleva je ve většině případů okamžitá. Někdy stačí sezení jedno a potíže zcela vymizí, jindy je jich potřeba více nebo je potřeba kvantovou léčbu kombinovat s jinými technikami. Každá jsme jiná a příčiny jsou individuální.

Pro větší účinnost kombinuji kvantovou léčbu často (hlavně u chronických potíží) s metodou EFT a dalšími technikami. Tuto úžasnou metodu používám také v rámci dlouhodobých individualizovaných celostních programů.

V kvantovém světě neexistuje čas ani prostor a všechno je propojené se vším, proto osobní setkání není nutné. Sezení může proto probíhat dálku. Z mé zkušenosti je kvantová léčba na dálku dokonce účinnější než při přímém kontaktu proto, že se mohu o samotě lépe soustředit a hlouběji se do léčení ponořit.

pj-co-nabizim-kvantova-lecba-1200x801

Jak kvantová léčba probíhá

Kvantová léčba vychází z kvantové fyziky a zakládá se na tezi, že v kvantovém světě, tedy světě malých částic menších než vaše buňka, menší než každý atom, ze kterého se každá vaše buňka skládá, jsme více energie než hmota.

V kvantovém světě neexistuje čas ani prostor, proto je léčení na dálku možné a proto dochází ke zlepšení potíží téměř okamžitě.

V kvantovém světě existuje v každém okamžiku nekonečný počet možností a vaše uzdravení je jedna z nich. Až když zaměříme na některou s možností pozornost, stane se skutečností. Pozornost dáváme světu pomocí svých myšlenek a emocí.

Pokud já tedy zaměřím pozornost právě na vaše uzdravení, může se stát skutečností. A protože v kvantovém světě neexistuje čas ani prostor, může léčení probíhat na dálku.

Před začátkem sezení mi povíte, co vás trápí a jak se to projevuje. Pak už nemusíte nic dělat. Já vám budu přes sebe, své myšlenky a případně i své ruce posílat léčivou energii tam, kam bude potřeba. Intuitivně při kvantové léčbě používám různé techniky, včetně vysoce účinné harmonizace čaker, vašich energetických center. V hluboké meditaci se na vás napojím, proskenuji vaše fyzické i energetické tělo a intuitivně potíže odstraním.

Stejně jako u EFT někdy problém zmizí už po jednom sezení, jindy je potřeba sezení více. Každá jsme jiná a stejný problém u vás bude mít úplně jinou příčinu než u někoho jiného, kdo má podobné zdravotní problémy.

Zvláště u dlouhodobých chronických potíží doporučuji kvantovou léčbu kombinovat ještě s EFT nebo zahrnout do jednoho z komplexních celostních programů na míru.

Chcete-li se o EFT a kvantové léčbě a jejich účinnosti při léčbě chronických nemocí dozvědět více, přihlaste se k odběru mého newsletteru. To vám zaručí, že budete pravidelně ode mě dostávat informace o mých akcích, nových článcích a spoustu dalších zajímavostí.

Objednat kvantovou léčbu

Odpovím vám během jednoho pracovního dne.

EFT může probíhat po Skypu nebo osobně v jógovém studiu Shala Prague.

 


pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mé veřejné stránky pod ikonkou výše také v mé uzavřené skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

Co nabízím...

Svým klientkám pomáhám v rámci poradenství, coachingu a energetického léčení (EFT, kvantová léčba) v oblasti léčby a prevence chronických zdravotních potíží, včetně atopického ekzému, různých autoimunitních onemocnění, trávicích obtíží, alergií, ale i depresí, poruch příjmu potravy a spousty dalších fyzických i psychických problémů.

Rychlé menu
Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.