O mně

Věřím, že všechno je energie, vše co jíme, co pijeme, na co myslíme, jak se cítíme, jak se chováme nebo co říkáme, ale i v jakém prostředí žijeme a jak vnímáme sami sebe i svět okolo nás.

Pavlína Jiroušková

Specializuji se na oblast léčby a prevence chronických zdravotních potíží. Pomáhám především ženám s atopickým ekzémem, různými autoimunitními onemocněními, s depresemi, poruchami příjmu potravy a spoustou dalších potíží.

Ve své praxi kombinuji celostní a výživové poradenství a coaching s účinnou metodou EFT a s dalšími efektivními energetickými a kvantovými praktikami a s meditacemi a praktikami osobního rozvoje, které mám sama na sobě i na svých klientkách vyzkoušené a které mění životy nejen mně, ale i jim. Stejně tak mohu pomoct změnit život a zdraví i vám!

Stačí si domluvit bezplatnou patnáctiminutovou konzultaci a společně najdeme nejlepší individualizované řešení právě pro vás.

Sama jsem si během života prošla nesčetnými zdravotními potížemi, včetně atopického ekzému, snížené funkce štítné žlázy, různých trávicích a střevních potíží, včetně více než stovky potravinových intolerancí.

Mé vlastní zdravotní obtíže a nemožnost najít řešení a vyléčit je skrze tradiční medicínu mě po mnoha slepých uličkách zavedly k tomu, že jsem se postupně začala zajímat o celostní přístup, funkční medicínu a výživu, EFT a energetickou psychologii, kvantovou léčbu, ale i osobní rozvoj nejdříve z osobního hlediska, a postupně jsem začala zjišťovat, že bych své poznatky a zkušenosti chtěla sdílet s ostatními ženami a pomáhat jim na jejich cestě k uzdravení. Proto mě tato problematika začala víc a víc zajímat také z hlediska profesionálního.

Pavlína Jiroušková
Pavlína Jiroušková

V roce 2017 jsem tudíž absolovovala kurz výživového poradenství a nadále se vzdělávám v celostní a funkční výživě, například skrz Institut funkční medicíny a výživy, online skrze kurz „Advanced Functional Nutrition Program“ a také samostudiem z mezinárodních i českých zdrojů.

Z vlastní zkušenosti také dobře vím, že abychom byly zdravé, nestačí změnit jen jídelníček a začít sportovat, ale je potřeba se zaměřit na svůj celkový způsob života, prostředí, ve kterém žijeme a především na své myšlení a přístup k životu a samy k sobě. Je potřeba se léčit celostně.

Není to vždy jednoduché, protože naše zažité programy jsou uložené hluboko v našem podvědomí už z dětství nebo dospívání a je potřeba je odblokovat nebo přeprogramovat a naučit se žít vědomý život. Je potřeba najít a odstranit nejen fyzické, ale i psychické příčiny vašich potíží, které často leží hluboko ve vašem podvědomí a ani si je neuvědomujete.

Abychom se zbavily svých zdravotních potíží, různých nepříjemných příznaků anebo zlepšily to, jak se ve svém těle cítíme, musíme se zaměřit mimo jiné na svou psychiku a odstranit emocionální bloky a staré vzorce myšlení a chování, které jsme si během života vytvořily a uložily hluboko ve svém podvědomí, a které často zamezují zlepšení našeho zdravotního stavu i naší psychiky.

Pavlína Jiroušková

Úžasná technika, zvaná EFT, se zaměřuje právě na odstraňování těchto emocionálních bloků a podvědomých vzorců myšlení.
Samotné mi opravdu velmi pomohla, víceméně mi změnila život, proto jsem v roce 2018 absolvovala certifikované kurzy EFT a energetické psychologie a navazující kurz Praktik kvantové léčby a od té doby tyto účinné techniky používám u svých klientek samostatně i jako součást dlouhodobých celostních programů.

Více o mně a mé cestě ke zdraví se můžete dočíst v článku Můj příběh.

Pavlína Jiroušková
Pavlína Jiroušková

Ve své praxi tedy kombinuji celostní a výživové poradenství a coaching právě s EFT terapií a dalšími efektivními energetickými a kvantovými praktikami, ale také s meditacemi a praktikami osobního rozvoje, které mám sama na sobě i na svých klientkách vyzkoušené a které mění životy nejen mně, ale i jim.

Stejně tak mohu pomoct změnit život a zdraví i vám. Stačí si domluvit bezplatnou patnáctiminutovou konzultaci a najdeme nejlepší individualizované řešení právě pro vás.

Ukážu vám cestu a budu vás po ní provázet.

Nevyřeším všechny vaše potíže za vás, ale naučím vás techniky na zvládání stresu i na změnu přístupu k životu i sama k sobě, pomohu vám odblokovat zažité vzorce chování, traumata a bloky uložené hluboko v podvědomí, poradím vám s jídelníčkem a životním stylem a společně podpoříme samouzdravující schopnosti vašeho těla.

Pavlína Jiroušková

Dnes jsem vlastně vděčná, že jsem si prošla všemi zdravotními potížemi a nepřízněmi osudu, protože věřím, že mě to všechno udělalo ženou, kterou jsem dnes a mohu tak pomáhat ostatním ženám cítit se lépe a být zdravější a šťastnější. Neí to pro mě jen práce, je to poslání, které mě nesmírně těší a naplňuje.

Stále sama na sobě pracuji, protože věřím, že je to celoživotní proces. Ten s vámi sdílím zde, ve svých newsletterech a na sociálních sítích.
Pokud by mé zkušenosti, schopnosti a vědomosti pomohly jen jedné další ženě, mělo by to smysl, ale samozřejmě jsem moc šťastná, že mohu pomáhat stále více a více ženám na jejich cestě ke zdraví a ke šťastnějšímu a naplněnějšímu životu.

Pavlína Jiroušková

Věřím, že všechno je energie, vše je propojené a má to všechno vliv na vaše zdraví, jídlo, které svému tělu dáváme a které vyživuje naše buňky, voda, kterou pijeme, ale i myšlenky, které se nám honí hlavou a přístup, který máme sami k sobě i ke světu.

Pavlína Jiroušková

Pokud dodáváme tělu špatnou energii, negativní myšlenky, neustálý stres, průmyslově zpracované, nekvalitní jídlo, které jíme ve chvatu u počítače nebo před televizí, chemické přípravky, toxické vztahy a tak dále, naše tělo nemůže zůstat dlouhodobě zdravé. Dříve nebo později onemocní.

Zasaženy jsme častěji my ženy, protože si vše více bereme, protože jsme citlivější, více o svých problémech přemýšlíme, ale taky je toho na nás v dnešní době prostě moc.

Dříve se muži starali o živobytí a ženy o domácnost a o děti. Dnes musíme my ženy zvládnout vše – kariéru, rodinu, domácnost, sport, koníčky, společenské události a ještě být při tom za všech okolností krásné, štíhlé a oslňující. Dle mého názoru je prostě nereálné toto všechno dlouhodobě vydržet, a proto dříve nebo později většina z nás začne mít nějaké zdravotní nebo psychické problémy.

Provedu vás po cestě ke zdravějšímu, šťastnějšímu a naplněnějšímu životu.

Pavlína Jiroušková

Já jsem si vším tímto prošla, byla jsem ve vaší kůži a toužila jsem v té době najít někoho, kdo by mi z toho začarovaného kruhu pomohl. Nikoho takového jsem ale nenašla. Potkala jsem na své cestě pár úžasných lidi, kteří mě posunuli dál, ale sami si třeba ničím podobným nikdy neprošli, případně ke mně a mým potížím nepřistupovali celostně a řešili jenom výživu nebo zase jinou část skládanky, nedávali mi na mé cestě podporu, kterou jsem v té době potřebovala.

Podle mě je třeba ke každému přistupovat jako k celku, řešit tělo, mysl i duši. Navíc si myslím, že se jakákoliv teorie nevyrovná osobní zkušenosti.

A protože jsem sama postrádala někoho, kdo by obojí spojil a kdo by mě dlouhodobě podporoval, rozhodla jsem se své zkušenosti sdílet s ostatními ženami a pomáhat jim na jejich cestě ke zdravějšímu a šťastnějšímu životu. Založila jsem tyto stránky, facebookovou skupinu na podporu lidí s chronickými zdravotními problémy a postupně také začala nabízet své služby jako celostní a výživová poradkyně, koučka a terapeutka EFT, energetické psychologie a kvantové léčby.

Pomohu vám jednak odhalit příčiny vašich potíží, programy vašeho chování a myšlení, uložené hluboko ve vašem povědomí, a také energetické a emocionální bloky ve vašem těle, jednak vám pomohu s jejich následným odstraněním.

Více o jednotlivých službách a programech, které nabízím, najdete pod tímto odkazem.

Pavlína Jiroušková
https://www.instagram.com/p/B34A3FBneg1/https://www.instagram.com/p/B3t1QZegZSq/https://www.instagram.com/p/B3oc3ibgQt0/https://www.instagram.com/p/B3mCBZZAAb1/https://www.instagram.com/p/B3jUGOUnvbv/https://www.instagram.com/p/B3eE21lHr4g/

Objednat konzultaci

Objednat konzultaci

Objednejte si konkrétní produkt nebo mi napište, jaké máte potíže, a společně najdeme nejlepší řešení pro vás.

Odpovím vám během jednoho pracovního dne.

Konzultace, EFT i kvantová léčba mohou probíhat po Skypu nebo osobně v jógovém studiu Shala Prague.

Mluvím česky, anglicky a německy.

Objednejte si konkrétní produkt nebo mi napište, jaké máte potíže, a společně najdeme nejlepší řešení pro vás.

Odpovím vám během jednoho pracovního dne.

Konzultace, EFT i kvantová léčba mohou probíhat po Skypu nebo osobně v jógovém studiu Shala Prague.

Mluvím česky, anglicky a německy.

 


Poradenství i EFT a kvantová léčba může po domluvě probíhat přes Skype nebo osobně v jógovém studiu Shala Prague.

ADRESA
Trojanova 18
120 00 Praha 2
EMAIL
pavlina@pavlinajirouskova.com
TELEFON
+420 777 282 388
pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a především energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

Sledujte mě na sítích

Sledujte mě na Facebooku a Instagramu.

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu pod ikonkou výše také v mé uzavřené skupině „Celostní cesta ke zdraví.

Co nabízím...

Svým klientkám pomáhám v rámci poradenství, coachingu a energetického léčení (EFT, kvantová léčba) v oblasti léčby a prevence chronických zdravotních potíží, včetně atopického ekzému, různých autoimunitních onemocnění, trávicích obtíží, alergií, ale i depresí, poruch příjmu potravy a spousty dalších fyzických i psychických problémů.

Rychlé menu
Sledujte mě na sítích

Další možností, jak se se mnou spojit je Facebook nebo Instagram.

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině „AIP a jak dál: Celostní cesta ke zdraví.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.