Reference

Největší radost v mé práci mi přináší spokojenost a hlavně zdraví klientek.
Těší mě, že můžu sledovat, jak krůček po krůčku nachází radost ze života, svou životní rovnováhu a především samy sebe.

reference-anonym-woman-955x955-g

Nikola

Chtěla bych touto cestou velice poděkovat Pavlínce za její velmi příjemný, profesionální, milý a obětavý přístup. Den před mým odletem do Londýna mně chytly obrovské bolesti v bederní části zad. Vzpomněla jsem si na Pavlínku, kterou jsem poznala na kurzu kvantové léčby, a poprosila jsem ji o pomoc. I přesto, že vše bylo na poslední chvíli, byla velice ochotná a milá. Vážím si její práce a z celého srdce Pavlínce děkuji za rychlou pomoc. Díky ní jsem mohla v pohodě odlétnout a užit si v pohodě dovolenou. Nedá se slovy ani popsat, jak jsem ji vděčná. Přeji jí vše nejlepší, spoustu spokojených klientů a hlavně ať se jí daří v práci i soukromém životě. Ještě jednou mockrát děkuji.

reference-anonym-woman-955x955-g

Anna

Měla jsem příležitost seznámit se s milou slečnou Pavlínou ohledně mých zdravotních problémů. Byla jsem velmi překvapená jak široký rozsah problémů lze prostřednictvím kvantové léčby řešit. Nedávno jsem například měla klasické příznaky chřipky – bolest a pálení v krku, silná rýma, bolest hlavy. Slečna Pavlína se na mě „podívala“ skrze kvantovou léčbu. Tentýž večer jsem žádné zlepšení necítila, ale k ménu velkému překvapení mi ráno bylo diametrálně lépe. Nemohla jsem tomu uvěřit! Navíc je komunikace s Pavlínou bezproblémová. Moc děkuji!

reference-anonym-woman-955x955-g

Jiřina

Chtěla bych velice poděkovat paní Pavlínce za její pomoc. Poznala jsem ji na základě autoimunitního protokolu. Velice mě zaujal její příběh. Sama si procházím velice složitým obdobím. Trpím nemocí zvanou polycystiké vaječníky. Bolesti, výkyvy nálad nepravidelná mestruace. S její pomocí jsem změnila přístup sama k sobě, kila jdou dolů samy a psychicky se cítím velice dobře, stále pokračuji a budu i do budoucna. Nabrala jsem druhý dech. EFT terapii rozhodně doporučuji. Ještě jednou děkuji.

reference-anonym-woman-955x955-g

Katka

Paní Pavlínku jsem znala ze skupiny o Autoimunitním protokolu. Líbil se mi její vlastní vývoj a cesta, kterou si díky svým nemocem prošla a jakým způsobem se od řešení na fyzické úrovni dostala k faktu, že je potřeba pracovat i s psychikou. V tom příběhu jsem se viděla a proto ji oslovila se svým úhlavním nepřítelem – záchvatovitým přejídáním. Hodina, kterou jsme spolu strávily ťukáním pro mě byla aha momentem. Uplynul již více než měsíc, kdy se z mého každodenního záchvatu přejídání, které trvalo měsíce, stalo zapomnění a já se od té doby přejedla pouze jednou a to spíše z důvodu špatně nastaveného jídelníčku v daný den, nikoli jako zajezení mých špatných pocitů. Byť se to zdá krátká doba, pro mě je to obrovská úleva, úspěch a obrovský krok při řešení mých dalších životních otazníků. EFT terapii u Pavlínky moc doporučuji, jí samotné děkuji a těším se na další spolupráci.

reference-anonym-woman-955x955-g

Klára

Ráda bych poděkovala Pavlínce, která mi pomohla s mými problémy. Jako téměř každá maminka, jsem se nechala pohltit každodenními starostmi o děti, domácnost a manžela. V kombinaci se stresem v této hektické době si tělo řeklo o pozornost. Začaly se objevovat zdravotní problémy, se kterými si doktoři nevěděli rady a k tomu všemu se přidaly úzkosti a panické ataky (které jsou velice nepříjemné). Skončila jsem dokonce kvůli tomu párkrát na kapačkách v nemocnici, ale více mi lékaři nedokázali pomoci. Postupně jsem zjistila, že musím tedy hledat jinou cestu. Dovedlo mě to tedy k Pavlínce a její metodě EFT. V průběhu pár sezení jsme přišly na mnohé mé problémy – co je způsobuje a postupně je vyčistily. Od té doby se mi velice ulevilo a jsem schopna se sebou pracovat. Komplexní přístup, komunikace a řešení problému bylo profesionální a velice příjemné. Moc děkuji!

Přehled mých
služeb

Celostní poradenství a koučink v oblasti prevence a léčby chronických nemocí a zdravého životního stylu v kombinaci s EFT a kvantovou léčbou, dále přednášky a ebooky.

Poradenství i EFT a kvantová léčba může po domluvě probíhat přes Skype nebo osobně v jógovém studiu Shala Prague.

ADRESA
Trojanova 18
120 00 Praha 2
EMAIL
pavlina@pavlinajirouskova.com
TELEFON
+420 777 282 388
pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mé veřejné stránky pod ikonkou výše také v mé uzavřené skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

Co nabízím...

Svým klientkám pomáhám v rámci poradenství, coachingu a energetického léčení (EFT, kvantová léčba) v oblasti léčby a prevence chronických zdravotních potíží, včetně atopického ekzému, různých autoimunitních onemocnění, trávicích obtíží, alergií, ale i depresí, poruch příjmu potravy a spousty dalších fyzických i psychických problémů.

Rychlé menu
Sledujte mě na sítích

Zde všude mě můžete sledovat

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině Celostní cesta ke zdraví ženy

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.