Akce Přednáška EFT a kvantová léčba (nejen) při léčbě chronických nemocí

12. 5. 2019

Během přednášky se dozvíte více o EFT i kvantové léčbě a jak mohou pomoci při léčbě chronických nemocí. Podělím se s vámi o můj příběh a jak mně osobně tyto metody pomohly. Na konci zodpovím jakékoliv vaše otázky k tématu.

Vstup je zdarma. Jako návštěvníci přednášky získáte navíc 5% slevu na vybraná sezení se mnou!

Místo konání:
Jógové studio Shala Prague, Trojanova 18, Praha 2.

Termín přednášky:
25. 05. 2019 v 10:00

prednaska-eft-a-kvantova-lecba-zdarma-1200x801

Více informací

Všichni jsme energetické bytosti, jsme více energie než naše fyzické tělo, a naše zdravotní či psychické potíže vznikají ve většině případů v důsledku poruch na našem energetickém systému. Metody západní medicíny většinou nemají na chronické zdravotní potíže žádný nebo jen minimální vliv.

EFT a kvantová léčba jsou dvě různé metody energetického léčení, často daleko účinnější a rychlejší než jiné metody, protože pomáhají odhalit a odstranit pravé příčiny potíží.

Metoda EFT je univerzální léčebná metoda, v podstatě taková bezbolestná verze tisíce let staré akupunktury (bez použití jehel), která navíc působí přímo v místě, kde je v těle problém uložen. EFT však navíc kombinuje fyzické přednosti akupunktury s cílenými otázkami ze západní psychologie pro efektivní léčbu emocionálních, psychosomatických, fyzických i dalších potíží.

EFT je založeno na tom, že příčinou jakýchkoliv negativních emocí, bolestí, fobií i dalších fyzických, psychických a jiných potíží, je porucha ve vašem energetickém systému (na energetických drahách neboli meridiánech v našem těle). Tato porucha má ve většině případů nějakou nevyřešenou emocionální příčinu, uloženou ve vašem podvědomí. Často si ji ani neuvědomujete.

Při EFT jde tedy především o to se zaměřit na tyto emocionální příčiny vaší nemoci, určit, kde je porucha uložena a pomocí EFT tuto poruchu odstranit a obnovit tok energie na daném meridiánu.

Kvantová léčba je metoda energetického léčení, založená na poznatcích z kvantové fyziky. Kvantová fyzika na úrovni malých částic, vibrací a energetického nebo elektromagnetického pole dokazuje, že vše je navzájem propojené a čas i prostor jsou tím pádem irelevantní. Zároveň je dokázáno, že kam zaměříme pozornost, tím směrem pak proudí energie. V daném okamžiku existuje vždy nekonečný počet možností a tím, že zaměřím pozornost na léčení daného člověka, toto se stane realitou a člověku se okamžitě uleví nebo se v některých případech zcela uzdraví. Nemusíme proto být ani ve stejné místnosti. Kvantovou léčbu lze proto provádět osobně, posíláním energie klientovi přes ruce, nebo i na dálku.

Přihlásit k odběru newsletteru

Máte zájem dostávat informace o mých přednáškách a jiných novinkách emailem?

Přihlaste se k odběru newsletteru!

pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a především energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

Sledujte mě na sítích

Sledujte mě na Facebooku a Instagramu.

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu pod ikonkou výše také v mé uzavřené skupině „Celostní cesta ke zdraví.

Co nabízím...

Svým klientkám pomáhám v rámci poradenství, coachingu a energetického léčení (EFT, kvantová léčba) v oblasti léčby a prevence chronických zdravotních potíží, včetně atopického ekzému, různých autoimunitních onemocnění, trávicích obtíží, alergií, ale i depresí, poruch příjmu potravy a spousty dalších fyzických i psychických problémů.

Rychlé menu
Sledujte mě na sítích

Další možností, jak se se mnou spojit je Facebook nebo Instagram.

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině „AIP a jak dál: Celostní cesta ke zdraví.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.