AIPRecepty Snídaňová kaše ze sladkých brambor a jablek

18. 2. 2018
snidanova-kase-ze-sladky-brambor-a-jablek-pj-blog

Když jste na AIP dietě, není vždy úplně lehké přijít na to co jíst a vařit, obzvlášť když máte nespočet dalších potravinových intolerancí jako já. Pro mě je vždy nejproblematičtější snídaně. Nejjednodušším řešením je pro mě většinou smoothie z povolených potravin. Ale někdy opravdu nemám náladu na tekutou snídani. Hledala jsem inspiraci všude možně, ale většina  AIP/paleo receptů je masových. Pokud nechcete jíst maso třikrát denně, možností tolik není. Tak jsem začala vymýšlet svoje recepty, jako už to ostatně dělám od patnácti a vymyslela jsem tuhle dobrotu 😉

 

Ingredience:

2 menší nebo 1 větší sladká brambora

1 plechovka bio kokosového krému

1 lžíce kokosového oleje

Špetka či dvě skořice

1 větší nebo 2 menší jablíčka

 

Postup:

Oloupejte a nahrubo nastrouhejte sladké brambory. Spolu s kokosovým krémem, olejem a skořicí je dejte do pánve, přiklopte poličkou a vařte asi 10 minut než změknou. Občas zamíchejte. Asi 2 minutky před koncem přidejte na kostky nakrájená jablíčka. Podávejte kaši ještě teplou a dobrou chuť!

pavlinajirouskova-logo-600x100-cz
Mým posláním je...

Pomáhat ženám s chronickými zdravotními potížemi na jejich cestě ke zdraví. Zabývám se celostním poradenstvím, coachingem a především energetickým léčením (EFT a kvantovou léčbou), které mně osobně nesmírně pomohly. Mohu vám pomoci s atopickým ekzémem, neplodností, poruchami příjmu potravy, depresemi, úzkostmi, autoimunitním onemocněním, trávicími obtížemi, alergiemi a spoustou dalších chronických potíží.

Sledujte mě na sítích

Sledujte mě na Facebooku a Instagramu.

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu pod ikonkou výše také v mé uzavřené skupině „Celostní cesta ke zdraví.

Co nabízím...

Svým klientkám pomáhám v rámci poradenství, coachingu a energetického léčení (EFT, kvantová léčba) v oblasti léčby a prevence chronických zdravotních potíží, včetně atopického ekzému, různých autoimunitních onemocnění, trávicích obtíží, alergií, ale i depresí, poruch příjmu potravy a spousty dalších fyzických i psychických problémů.

Rychlé menu
Sledujte mě na sítích

Další možností, jak se se mnou spojit je Facebook nebo Instagram.

Na Facebooku mě najdete kromě mého veřejného profilu výše také v mé skupině „AIP a jak dál: Celostní cesta ke zdraví.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.

© Pavlína Jiroušková 2019 | Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou chráněné pomocí reCAPTCHA a Google Ochrana osobních údajů a Smluvní podmínky.